Web Tasarım ile Farkındalık Yaratıyoruz

web tasarım nedir

Web Tasarım Nedir ;
dijital ortam platformunda kendinizi ve kimliğinizi ifade edebilme özelliğidir. Kendinizi işletmenizi yada ürünlerinizi dijital platform da en iyi şekilde 7/24 paylaşma imkanı sunan sanal adresinizdir. Web tasarım ile görsel ve müşterilerinize yönelik grafik düzenlemeler yaparak onların odak noktasına ulaşıp kendinizi ifade etme özgürlüğünüzü ortaya çıkarır.


web tasarım


Son yıllarda çok yüksek seviyelerde ilgi gören Web Tasarım hizmetleri sektörde bir çok işletmeye katkısı olmuş olup ve hala öncülüğünü hızlı bir şekilde E-ticaret Sistemleri ile seyrini götürmektedir. İşletmenize bir çok katkı sağlayan bu hizmet ile müşterilerinize bir çok imkan sağlayabilirsiniz. En önemlisi "Müşterilere kendinizi ifade etme imkanı sunma imkanını yakalarsınız...". Tabiki de bunun için özgün içerik ve görseller ile aynı mağazanıza işletmenize verdiğiniz özeni burada da göstermeniz gerekli.eskişehir web tasarımFirmalarımız doğal olarak hosting özelliklerimizi merak ediyor ve bize nasıl bir hosting sunduğumuzu soruyorlar. Bu güne kadar alışık olduğunuz hostingler yani sunucular, klasik özelliklerle gelir. Örneğin şu kadar RAM, belli bir CPU hızı, şu kadar GB depolama alanı v.b. gibi.Ancak SEO Partneri, klasik bir sunucunun çok ötesinde, oldukça karmaşık ve gelişmiş bulut mimarisinden oluşur ve onlarca AWS (amazon web services) servislerini entegre olarak kullanır. Evet doğru okudunuz. Bizim bir sunucumuz yok. Çok sayıda farklı servisi aynı anda kullanan oldukça büyük bir IT (bilgi teknolojileri) mimarisi kullanıyoruz.Binlerce internet sitesinden oluşan ve çok sayıda trafik alan büyük ağımızı sağlıklı ve hızlı yanıt veren mimari üzerinde koşturmak için en iyi servisleri kullanmaktayız.

mobil uyumlu web tasarım
Web Tasarım
yazılımlarımızın tamamı, bilinen tüm mobil cihazlara, tabletlere, pc ekranlarına ve büyük masaüstü ekranlara göre optimize edilmiştir. Hiç bir sorun yaşamadan internet sitenizi bir çok cihaz üzerinde kullanabilir uyumsuzluk gibi hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Firmalarımız için hazırladığımız web tasarım yazılımının merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır.web tasarım hizmeti
Seo Partneri web tasarım altyapısı, gelişmiş bulut mimari üzerinde çok sayıda sunucunun koordineli çalışması ile yüksek trafiklerle başedebilecek şekilde geliştirildi. Çok sayıda ziyaretçiye sahip olabileceğiniz muhteşem web sitesine sahip olmanın keyfine varırken, web sitesi trafiğin artmasını endişe etmeyeceksiniz.


web tasarım iletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Yaptığınız Web Tasarımlarda Hosting Alanı Ne Kadar?

Size tanımlanan web tasarımlarda alan (hostingler) tamamen sınırsızdır.

Web sitemdeki sunucu trafiği ne kadar?

Hosting alanınızın trafiği yani web sitenizin trafiği tamamen sınırsızdır.

Sunucunuzu nerede barındırıyorsunuz?

Bizim bir sunucumuz yok. Tamamen bulut mimarisi ile barındırma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Yaptığınız internet sitelerinde yönetim paneli varmıdır?

Evet bütün web tasarımlarımızda kullanıcılarımızı düşünerek Kolay Kullanım Paneli mevcuttur. Müşterilerimiz oradan kolaylıkla işlemlerini yönetibilirler.

İnternet siteme kaç adet fotoğraf yükleyebilirim?

Tarafımızdan yapılan internet sitelerinize sınırsız fotoğraf ve youtube videosu yükleyebilirsiniz... Herhangi bir sınırlama yoktur tamamen sınırsızdır.

Web tasarım çalışmaları ne kadar sürer?

Kurumsal Web Tasarım çalışmalarında bu süre içeriklerine göre 7 ile 21 gün sürebilmektedir. E-ticaret ve Özel Tasarımlarda ise tarafımızdan proje sonlandırma tarihi içerik yapınıza göre tarafınıza beyan edilmektedir.

Web sitemi telefondan düzgün bir şekilde görebilecekmiyim?

Tabikide. Tasarımlarımız tamamen mobil uyumludur. Ayrıca Mobil cihazlarınızdan girdiğinizde müşterilerinize kolaylık olması açısından Mobil İletişim Barı bulunmaktadır. Bu şekilde müşterileriniz mobil cihazlarından girdiğinde tek tuşla sizlere ulaşabilecekler.

Web sitesini kendim yönetebilecekmiyim?

Tabikide. Müşterilerimiz Web sitelerini rahatça yönetibilmesi için Kolay Kullanım Panelimizle dilediği gibi işlemlerini yönetebilirler.

Yaptığınız web tasarımı çalışması SEO içeriyor mu?

Yapmış olduğumuz bütün siteler SEO uyumludur. Link yapısı, kod yapısı, HTML5 mimarisi, CSS yapısı, kirli kodların siteye eklenememesi gibi yüzlerce ufak optimizasyonun sonunda, web tasarım projelerinizin arama motorlarında başarıya ulaşabilmesi için tek yapmanız gereken, SEO hizmetimizden faydalanmanız. Sonra da başarının keyfini çıkarmak.

Çalışmalarınızda hazır bir altyapı kullanıyormusunuz?

Hiçbir web sitesi çalışmamızda Wordpress, Jomla, Drupal v.b. hazır altyapı kullanmıyoruz. Web sitelerinin yönetim panelinden arayüzüne kadar tümünü kendimiz kodluyoruz. Bu sayede daha esnek ve kontrolü tamamen bizim elimizde olan web siteleri üretiyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurunuz

Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doğru Giriniz.